Тиждень математики

Date: 12 лютого 2020 о 12:08
346 views

З 27 по 31 січня у гімназії проводився тиждень математики.  Мета заходу – привернути увагу учнів до точних наук, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами,  розвивати інформаційну культуру учнів, показати значущість і роль математики в сучасному динамічному суспільстві.

Під час  тижня були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні гімназії.

Дуже цікаво пройшла вікторина « Подорож у країну дробів»  для учнів 1(5)-х класів. Гімназисти 1-А класу об’єдналися в команди «Розумники» та «Кмітливі», результат гри – нічия, нагрода – оцінки високого рівня. Учні 1 – Б створили команди «Мудрагелі» та «Непереможні». Атмосфера азарту та цікавості панувала у всіх. Перемогла команда «Мудрагелі» і була нагороджена

оцінками високого рівня.

Учні 2-А класу виготовляли моделі плоских фігур та геометричних тіл, а 2-Б  -брали участь  у математичних розвагах. Найкраще розважилися Маковійчук В., Шкеул А., Томнюк Х., Чечул Т.

Для третьокласників влаштували математичну естафету. Переможці : Горбан Л., Кравченко Е.

Учні 4 класу презнтували проекти  на тему: «Його величність прямокутний трикутник!» . Серед найяскравіших зірочок : Грицюк О., Попюк А., Шкеул Є., Бечко Б.

Математичну газету виготовили учні 5 –А , допомагали оформити інформаційні кутки  - учні 5 Б класу. Також для  п’ятикласників була проведена гра «Чудова вісімка», де учням пропонувалась низка завдань: розгадати ребуси, кросворди, дати відповіді на запитання  математичної  вікторини.

Шестикласники були активними учасниками   конференції «Структура сучасної математики», та були захоплені світом математичних софізмів.

А ось  учні 7(11) класу прийняли участь в інтелектуальному турнірі «Використання  інтеграла в задачах прикладного змісту» .

Кожний вчитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання поставили перед собою і вчителі математики гімназії Задорожня Т.Ф, Чернівчан Ж.Й., Ільчук А.Г..  Заходи, проведені під час математичного тижня  намагалися  не залишити нікого байдужим,  надавали можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити учням любов до математики, сприяти розвитку і виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.