Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Мрії збуваються!

Дата: 2 листопада о 15:05
Автор: Кричун М. В.
25 переглядів

2 листопада 2018 року, нас, учительський, учнівський та батьківський колективи Путильської гімназії, осяяла радісна звістка. Ми маємо новий автобус, спеціалізований для перевезення школярів ЕТАЛОН АО8116 Ш.

Щиро завдячуємо Чернівецькій обласній державній адміністрації на чолі з Фіщуком О.Г., Чернівецькому обласному департаменту освіти і науки на чолі з Палійчук О.М., Путильській  районній   адміністрації  на чолі з Савчуком М.П., Путильській районній раді  на чолі з Шевчуком М.М., районному відділу освіти, молоді та спорту, зокрема його керівнику     Горбан С.В., за такий неоціненний подарунок для обдарованих дітей – гімназистів Путильщини.

Тепер кожен учень нашого навчального закладу матиме змогу відвідувати цікаві місця рідного краю, подорожувати незвіданими стежками загадкових міст України, брати активну участь у обласних учнівських форумах з метою розширення світогляду, пізнавання нового, збагачення себе духовно.

Нехай Господь,  шановні очільники, зішле Вам свої небесні блага, подарує міцне здоров'я, справжній родинний затишок, людську шану та визнання. Хай добро, яке Ви зробили для нас гімназистів – путильчан, повернеться до Вас сторицею. Ви ті, кого Всевишній наділив любов'ю до дітей, хто розуміє їхні потреби. А це благородно!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.