Розіграш
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Ми – діти України!

Дата: 3 вересня о 09:13, Оновлено 3 вересня о 09:34

Ми – українські діти! І ми з того горді,

Що народилися на цій святій землі,

Тож слово даємо, що поки годні,

Усе, що зробим, Україно, ми присвячуєм тобі!

А щоб могли тобі на щось згодитись,

Щоб справді гідними були тобі дітьми,

Нам треба ще учитись і учитись, -

Знаннями ввись здійматись, мов крильми.

Під звуки малинового передзвону, серед різнобарв’я осінніх квітів, осяяна  по-вересневому лагідним сонечком гімназійна родина зустріла День знань.

Шлях до науки і пізнання для гімназистів розпочався щирими вітаннями від директора Світлани Михайлівни Дячук та першого заступника голови Путильської РДА Михайла Івановича Ямницького, напутніми словами Королеви та Магістра знань,  несміливими кроками гімназистів-першокласників та трохи журливими поезіями найстарших учнів. Вже традиційне  коло пошани для відмінників вкотре підтвердило, що наполегливість і старання ведуть до  успіху і варті  гідного пошанівку. А ґрунтовні знання, національне самоусвідомлення і щире прагнення сучасних дітей стати гідними доньками і синами України – це запорука нашого щасливого майбутнього! Щасливого нам нового 2018-2019 навчального року!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.