Всього 104 людини

Дата: 2 березня о 14:54
Автор: Майєр І. П.
81 перегляд

ВПЕВНЕНО ПРЯМУЄМО ШЛЯХОМ НАПОЛЕГЛИВОЇ ПРАЦІ ТА СПРАВЕДЛИВОГО УСПІХУ: УЧНІ ПУТИЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗДОБУЛИ 10 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

Нині, в надскладні для нашої країни часи, кожному представнику української нації належить долучитися до творення її долі, бути корисним, дієвим і небайдужим. Тож, коли відважні захисники надскладною ціною виборюють кожен світанок української свободи, завдання кожного українця – вірити, що Україна є і буде, а незмінна місія освіти – творити майбуття нашої держави. Педагогічний колектив Путильського ліцею об’єднаний впевненістю, що українська будучність має бути високоморальною, інтелектуальною, побудованою на принципі природнього поєднання сучасних світових тенденцій та правікових традицій, завдяки яким воля і честь, любов і повага, добро і допомога залишаються націєтворчою основою. Саме на виховання таких якостей підростаючого покоління спрямована освітня діяльність закладу.Особливу нішу в цьому процесі займає спільна науково-дослідницька робота учнів та педагогів, що вже стало не лише доброю традицією, але й візитною карткою ліцею на обласному та Всеукраїнському рівнях. Окрім того, що даний вид діяльності дає змогу розвивати в учнів логіку, критичне мислення, здатність до аналізу, комунікативні вміння, конкурентоздатність, ліцеїсти мають змогу відчути смак успіху і перемоги. Адже щороку наполеглива і кропітка праця вчителів й учнів увінчується неабиякими досягненнями. Надскладний 2024 рік, наперекір усім труднощам, для ліцейної родини розпочався значними досягненнями – в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук ліцеїсти вибороли 10 призових місць. Перше місце в секції «Педагогіка» виборола Довбуш Валерія (керівник – Лариса Євдощук); ІІ місця здобули: Малеш Вікторія в секції «Гідрологія» (керівник – Світлана Дячук), Горбан Леоніла в секції «Історичне краєзнавство» (керівник – Ганна Колежук), Ониськів Наталія в секції «Зарубіжна література» (керівник – Андрій Горбан), Кричун Вадим в секції «Соціологія» (керівник – Ірина Карапка), Попюк Лілія в секції «Географія» (керівник – Людмила Годлевська), Терен Юліана в секції «Українська мова» (керівник – Світлана Попюк); ІІІ місце посіли: Чечул Тетяна в секції «Мистецтвознавство» (керівник – Галина Велічко), Гаврилюк Анна в секції «Фольклористика» (керівник – Ганна Колежук), Попович Едуард в секції «Історія України» (керівник – Людмила Яків'юк).За успіхом – наполеглива праця педагогів та ліцеїстів, старанність учнів та досвід вчителів, розуміння батьків і співпраця з викладачами Чернівецького національного університету, безмежна віра в кожного учня. Попереду ще Всеукраїнський етап конкурсу-захисту учнів-членів МАН, Міжнародний конкурс з українознавства – будемо працювати і здобувати перемоги, щоб кожним успіхом завдячувати ЗСУ, щоб кожну перемогу присвятити Україні!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.